Özel görseller

Sadece sitemizde bulabileceğiniz benzersiz fotoğraflar.

Galeriler

İlgi çekici

Hiperaktif kertenkelelerden yapay zekaya ve kıvrımlı çöreklere kadar birbirinden farklı görsellerin yer aldığı bu provokatif galeri merakınızı cezbedecek. Ve fotoğrafçı Sebastian Mayer'in robotların hakim olduğu endişe verici gelecek fikirlerini paylaştığı soru-cevap görüşmesini sakın kaçırmayın.

Portreler

Peter Boel Nielsen'dan tutkulu portreler, Patrick Ryan'dan sofistike hisler ve Simon Wilms'ten tüm görkemiyle Amerikan yolları. Bu canlı galeri ayrıca bir yolcu gemisinde garsonken kendisine miras kalan bir Doğu Alman fotoğraf makinesiyle nasıl başarılı bir fotoğrafçı olduğunu anlatan Adrian Samson ile gerçekleştirilen bir soru-cevap görüşmesini de içeriyor.

Ödüller

Bu güçlü ve eklektik galeri, ödüllü görselleriyle sizi bir mezbahadan psikiyatrist koltuğuna doğru farklı bir yolculuğa çıkarıyor. Ve Londralı bir fotoğrafçıyı gecenin ortasında bir buçuk metre karla kaplı bir dağa gönderdiğimizde neler olduğunu öğrenebileceğiniz Jim Naughten röportajını sakın kaçırmayın.

Öğeler

Bu galeri için heyecan ve sürpriz teması üzerine üç çekim tasarladık ve gerçekleştirdik. Patlayan un çuvallarından yıkılmış evlere kadar birçok farklı seçeneğe sahip bu görseller fikirlerinizi ve kreatif kampanyalarınızı ateşleyecek. Ayrıca fotoğrafçı Todd Warnock ile düzenlenen bilgilendirici bir soru-cevap görüşmesi de bulunuyor.

Başlangıç

Özel Rush galeri serimizin ilk üyesi olan bu galeri, şaşırtıcı ve farklı yeni görsellerle hayal gücünüzü harekete geçirmek için tasarlandı. Katkıda bulunanlar arasında, yarattığı görseller günlük yaşama çarpıcı ve genellikle teatral bir açıdan yaklaşan başarılı fotoğrafçı Henrik Sorenson bulunuyor.